S velikom radošću najavljujemo 2. koncert u Ciklusu koncerata Dugoselskog komornog orkestra, pod nazivom “Večer Dugoselskih umjetnika”, koji ćemo održati 22.11.2025. u Koncertnoj dvorani Glazbene škole Dugo Selo, s početkom u 19.30 sati.
Na koncertu ćemo predstaviti dugoselske umjetnike, flautisticu Saru Lončar koja će nastupiti kao solistica u djelu Franza Schuberta Introdukcija i varijacije “Trockne Blumen” i skladatelja Darija Cebića, čiju skladbu Lighthouse će kao solistica na violini izvesti te se na taj način dugoselskoj publici predstaviti i kao violinistica, naša dirigentica Petromila Jakas.
Osim navedenih djela, na koncertu će biti izvedena Passacaglia Krste Odaka, Andante festivo Jeana Sibeliusa i Rondo Franza Schuberta.
Također, sada već tradicionalno, u izvedbi dijela koncerta kao članovi orkestra nastupit će učenici glazbene škole.
Ulaz na koncert je besplatan, a ulaznice su kao i do sada – osmijeh i dobra volja!
Koncert je sufinanciran sredstvima iz proračuna Grada Dugog Sela.
Zahvaljujemo našim sponzorima i donatorima!

