Novosti

“Večer dugoselskih umjetnika”: Drugi koncert u ovogodišnjem ciklusu Dugoselskog komornog orkestra 22. studenoga

S velikom radošću najavljujemo 2. koncert u Ciklusu koncerata Dugoselskog komornog orkestra, pod nazivom “Večer Dugoselskih umjetnika”, koji ćemo održati 22.11.2025. u Koncertnoj dvorani Glazbene škole Dugo Selo, s početkom u 19.30 sati.

Na koncertu ćemo predstaviti dugoselske umjetnike, flautisticu Saru Lončar koja će nastupiti kao solistica u djelu Franza Schuberta Introdukcija i varijacije “Trockne Blumen” i skladatelja Darija Cebića, čiju skladbu Lighthouse će kao solistica na violini izvesti te se na taj način dugoselskoj publici predstaviti i kao violinistica, naša dirigentica Petromila Jakas.

Osim navedenih djela, na koncertu će biti izvedena Passacaglia Krste Odaka, Andante festivo Jeana Sibeliusa i Rondo Franza Schuberta.

Također, sada već tradicionalno, u izvedbi dijela koncerta kao članovi orkestra nastupit će učenici glazbene škole.

Ulaz na koncert je besplatan, a ulaznice su kao i do sada – osmijeh i dobra volja!

Koncert je sufinanciran sredstvima iz proračuna Grada Dugog Sela.

Zahvaljujemo našim sponzorima i donatorima!